Domácí RAW suky Dali byste si něco dobrého ? Přinášíme tip na přípravu domácích RAW suků (tyčinek) několika příchutí, které jsou stejně dobré jako ty v obchodech. Dochutit si je můžete jen a jen podle sebe.

Jak na mandlové mléko Mandlové mléko je vynikající a velice výživná pochoutka, kterou si můžete velice jednoduše vyrobit doma. Návod najdete zde:

Jáhlovo pohanková kaše s jablíčkem a semínky na kokosovém oleji Výborný recept pro zahřátí a nastartování do nového dne, zejména v zimě.

Domácí sushi s avokádem a okurkou Výborná čistě veganská verze tradičního japonského pokrmu.

Pečené jablko s vanilkovým krémem a hřebíčkem Tento recept možná některým z vás připomene dětská léta a chvíle strávené u táborového ohně. Tedy alespoň těm z vás, kteří si neopékali párek, ale jablko.  

Recept na coffee raw vegan cheesecake s vanilkou Tento recept na cofee raw vegan cheesecake si určitě zamilujete. Je jemně nasládlý, voní a chutná po kávě i vanilce, je bezlepkový a kromě trošky pražené kávy je také raw. Je ideální k hrnku teplé kávy nebo k čaji.

Bezlepkový špenátový quiche Výborná lahůdka, která potěší i všechny příznivce bezlepkových jídel.

Veganská svíčková s robi masem a kynutým knedlíkem Česká klasika ve vynikajícím veganském podání.

Hrachová polévka s krutóny Příroda se s nadcházejícím podzimem ochladila a tak je potřeba zahřát tělo zevnitř. K tomu jsou ideální teplé polévky. Inspirovat se můžete naším receptem na polévku ze žlutého hrachu s krutony.

Malinový raw-vegan krémový dezert Jednoduchý a rychlý veganský recept, kterým si můžete osladit a zchladit příjemnou chvíli. 

Stránky: 1 2 3 4