Ořechová kolečka Do Vánoc už zbývá jenom pár dní, ale možná ještě stihnete jeden snadný, ale lahodný druh cukroví.

Houbový krém Podzim je za dveřmi a pokud nevíte, co s vaším houbovým úlovkem, můžete zkusit tuto výbornou krémovou polévku s houbami.

Čokoládovo - limetkový raw dort s meruňkami Je třeba trochu si přisladit chladná podzimní odpoledne, takže je ten správný čas si ukázat recept na limetkový raw dort s čokoládovým pudingem. Samozřejmě nezbytný je k tomu hrnek nějaké dobré teplé kávy, jinak by to nebylo ono.

Pečené brambory s rozmarýnem a kapustou Jednoduché jídlo se zeleninou a bylinkami. Třeba k letnímu barevnému obědu. :)

Kakaový vegan dortík Vykouzlete si tohle nádherné vegan dílo. Je až škoda jej sníst. :)

Správná jahodová vegan snídaně Inspirace k vyvážené snídani - jahodovo - banánové smoothie, žaludová káva a ovesná kaše s ovocem. K tomu slunce, ptačí zpěv a zurčení potoka. Co více si přát?

Vegan tortilla se sýrem Veganline a s domácím Uncle Ben's Nakrájet, zavařit,usmažit a zapéct..Tak si připravíte dnešní recept - tortillu s čerstvou zeleninou, veganským sýrem Veganline, hlívou a po domácku připravenou zeleninovou zavařeninou ve stylu Uncle Ben's.

Malinová hrnková buchta bez lepku Je čas zase trošku mlsat, tentokrát bez cukru a bez lepku, s rostlinným mlékem, oříšky, skořicí a ovocem.

Lilková pizza ze zapečenou zeleninou a sýrem Veganline Vaříte často a rádi? Máte nějaký oblíbený veganský recept? Pak se můžete zúčastnit soutěže o NEJ veganský recept. Výsledkem může být podobná dobrota jako tyto lilkové pizzy se zapečenou zeleninou a veganským sýrem Veganline.

Snídaňový talíř s pomeranči a rýžovou smetanou Jednoduchý recept pro jarní ne ještě tak teplé dny, kdy se hodí, aby vás snídaně trošku rozehřála. A až se oteplí, studená variace je ještě jednodušší :)

Stránky: 1 2 3 4