Nový web Vegan.cz spuštěn Vítáme vás na novém webu Vegan.cz , který se věnuje zdravému a etickému životnímu stylu. Web zatím ještě běží v testovacím režimu, tak prosím omluvte některé chyby, během cca týdne pak najedeme na ostrý provoz. Doufáme, že se vám u nás bude líbit a že vás třeba v něčem inspirujeme :-)

Program Veggie Náplavky Přinášíme kompletní program akce Veggie Náplavka, která se koná v neděli 20.9. v Praze, na krásné a legendární Náplavce u Vltavy. Na místě najdete tento den i desítky veganských stánků s výborným jídlem a obchodů s komplet vegan sortimentem.

Daily Mail informuje o rozvoji veganství v bodybuildingu Na stránkách britského deníku Daily Mail vyšel obsáhlý článek o tom, jak se rozvíjí veganská strava v oblasti, která byla dříve neodmyslitelně spjatá s konzumací masa - v bodybuildingu.

Centrum Brna nabízí nové možnosti, jak se zdravě najíst Na začátku léta se v Brně výrazně rozšířila nabídka pro všechny příznivce zdravých potravin. Díky nově otevřenému V.bistru v Alfa pasáži na Jánské ulici 13 si milovníci zdravé kuchyně mohou dopřávat čerstvé snídaně, obědy i večeře a přesvědčit se o tom, jak je zdravá kuchyně chuťově vynikající. Své zásoby zdravých potravin si pak mohou v nakoupit v nedalekém obchodním domě Centrum, kde se v přízemí výrazně rozšířil Bioobchod.cz

Nové číslo Bio&Natur věnované veganství Časopis Bio&Natur, který je k dispozici zdarma a je určený zejména lidem se zájmem o zdravý životní styl, se tentokrát věnuje veganství.

Stránky: 1 2 3 4