Jak na raw dorty Zítra se koná v Brně zajímavá akce pro všechny příznivce raw stravy.

Nejlepší česká vegan restaurace roku 2015 Dnes byla vyhlášena projektem Vegan fighter a Českou veganskou asociací anketa o Nejlepší českou veganskou restauraci roku 2015.

Nová kampaň VF CREW - EMOTIONS Včera byla uvedena nová kampaň České veganské asociace a projektu Vegan fighter - EMOTIONS.

Nové stanovisko WHO zařazuje uzeniny mezi karcinogeny Včera vydala Světová zdravotnická organizace WHO zatím nejostřejší vyjádření ke konzumaci zpracovaného masa (uzenin) a červeného masa (hovězí, kachní, vepřové atd.) - zařadila je na seznam karcinogenů, tedy látek podporujících vznik rakoviny.

Promítání filmu Cowspiracy v Brně na Masarykově univerzitě Obrovské ekologické zátěži živočišné výroby a konzumace masa a mléka pro životní prostředí se věnuje film Cowspiracy, jehož promítání se koná zítra (úterý 3.10.) v aule Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Umělecké akty italských vegan sportovců S netradiční propagací životního stylu ohleduplného ke zvířatům přišli ochránci zvířat v Itálii.

1.10. Světový den vegetariánství Dnes se na celém světě slaví Světový den vegetariánství, tak se i my připojujeme s přáním všeho nejlepšího. :-)

Nový web propagující ohleduplnost ke zvířatům Na stránce www.bojujemezazvirata.cz najdete nový web, kde čeští top fighteři a fighterky upozorňují na ochranu zvířat.

Organizace PETA vybrala nejlepší veganský sýr Výroční ceny VEGAN FOOD ADWARDS 2015 vyhlašovala zřejmě nejznámější organizace věnující se právům zvířat, PETA. Dostalo se u nich i na oblasti, které si dříve většina lidí spojovala výhradně s živočišnými produkty - například sýry.

Galerie z Veggie Náplavky Na našem FB profilu najdete nově galerii fotek z Veggie Náplavky, která se konala v sobotu v Praze a přilákala tisíce návštěvníků.

Stránky: 1 2 3 4