Podpořte etické a zdravé podnikání Máte volné finanční prostředky a chcete je výhodně investovat? Vložte je do aktivit podporujících etiku i zdraví.

Benefit for Animal Rights Přijďte si užít zábavu a zároveň podpořit dobrou věc. 3.6. si užijte večer plný hudby a veganského jídla - pořádá se pro vás benefiční koncert, jehož výdělky poputují na podporu organizace Otevři Oči a jejich boj za práva zvířat.

Veganline soutěž o nejoriginálnější veganský recept Uvař, vyfoť, sněz, pošli fotku a vyhraj ! Zúčastněte se i vy soutěže o nejlepší veganský recept a soutěžte o dárkové balíčky plné veganských dobrot !

Etické veganství bude mít vyšší ochranu před diskriminací Přelomového rozhodnutí se dočkali etičtí vegané v kanadské provincii Ontario.

Kanadská jatka se potýkají s tím, že na nich nikdo nechce pracovat Zajímavá zpráva přišla z Kanady. Podle informací ze serveru Global News řeší místní jatka a závody na zpracování masa zásadní neochotu lidí zde pracovat.

Dobré ráno na ČT bude věnováno veganství a sportu Ve čtvrtek 7.1. od 6 hodin ráno vysílá Česká televize pořad Dobré ráno, který bude tentokrát věnovaný veganskému životnímu stylu.

Výzkum britské univerzity varuje před západní stravou s vysokým podílem masa Britská univerzita Imperial College London nově zveřejnila výzkum dokládající negativní vliv na zdraví v západní stravě obsahující velký podíl masa a živočišných tuků.

Program Veggie Vánoc v Praze Tuto neděli 20.12. se v Praze v klubu Futurum koná největší vege přednánoční akce u nás - Veggie Vánoce. Akce startuje ve 12 hodin tady najdete její přesný program.

Arnold Schwarzenegger pro snížení konzumace masa Je velice sympatické, že snížení konzumace masa doporučují z ekologických důvodů už i lidé, jako je Arnold Schwarzenegger.

Nové číslo Bio&Natur právě vychází V těchto dnech vychází nové číslo časopisu Bio&Natur, které je tematicky věnováno rostlinné stravě.

Stránky: 1 2 3 4