Etické investice

Etické investicePokud se chcete sami zapojit do rozvoje podnikání s etickým přesahem - odpovědností ke zvířatům a životnímu prostředí - máte nyní výbornou příležitost.

Společnost Bioobchod.cz nabízí pro další rozvoj svých aktivit v oblasti výroby a prodeje zdravých potravin, ekoturistiky a expanze do zahraničí, zejména Německa, možnost garantovaných investic vašich volných prostředků. Program pro investory začíná již na částce 50 000 Kč - další podmínky včetně zúročení, garancí apod najdete zde.
Společnost Bioobchod.cz provozuje síť 12 kamenných prodejen v České republice a na Slovensku, první penzion s čistě rostlinnou stravou Vitalpenzion Novina a tvoří vlastní síť značek rostlinných alternativ, jako je například Veganline. Investice směřují rovněž do nových výrobků, které kromě Veganline tvoří i přírodní pekárna Zrnko, popř zdravé občerstvení V.bistro. Od podzimu letošního roku začíná firma působit rovněž v Německu - první akcí zaměřenou na německý trh byla účast na tradičním veletrhu VeganFach v Kolíně nad Rýnem. Další výrazná expanze firmy je pak plánovaná na příští rok a prostřednictvím investičního porgramu se můžete stát její součástí.
Děkujeme.

Více info najdete zde: http://www.bioobchod.cz/investujte-eticky

PR