Veggie Planet - 1. veganský veletrh v Praze

Veggie Planet - 1. veganský veletrh v PrazePoslední víkend v říjnu - 29. a 30.10. se v Praze bude konat Veggie Planet, 1. veletrh věnovaný rostlinné stravě.

Návštěvníky Veggie Planet veletrhu čeká široká nabídka - na ploše o zhruba 1200m2 budou předváděny inovativní a ekologické produkty, návštěvníci budou obohaceni o cenné informace ohledně udržitelného vývoje, zdraví, gastronomie a výživy v doprovodných přednáškách a diskuzích. Kuchařské show s ochutnávkami vás budou motivovat zkusit si nové pokrmy připravit doma – pro každého se rozhodně najde něco.

Z přednášejících se můžete těšit třeba na Martina Smreka a jeho téma Dopady živočíšnej výroby na životné prostredie a prírodu  (bude ve slovenštině), Elišku Selingerovou a její blok Živá voda, kouzelné fazole a otrávená jablka: Zdravotní mýty a fakta ve veganství, Jitku Urbancovou a Veganství pro děti – specifika dětské veganské stravy, výchova k veganství, život s malým veganem a další přednášející. 

Veletrh se koná v pražském Slovanském domě, na Příkopu 22, vstupné na jeden den pro dospělou osobu je 100 Kč a na dva dny 150 Kč.

Více info na webu Veggie Planet: www.veggie-planet.cz

Nenechte si ujít. :)