Podpořte etické a zdravé podnikání

Podpořte etické a zdravé podnikáníMáte volné finanční prostředky a chcete je výhodně investovat? Vložte je do aktivit podporujících etiku i zdraví.

Základem zdravé, rozvíjející a fungující společnosti lidí je podnikání, které naplňuje potřeby a zároveň podporuje blahobyt, zdraví a etiku. Proto jsou firmy, které se snaží svými výrobky prosazovat úctu k přírodě a zvířatům a vést ke zdraví, tak důležité. Etika a návrat ke zdraví, přírodě a tradičním hodnotám a je totiž naše budoucnost. 

Jednou z firem, která se snaží tyto tradiční hodnoty předávat je Bioobchod.cz, s.r.o. Již 13 let se zabývá vývojem a prodejem zdravých a etických potravin a výrobků. Pokud byste chtěli takovou společnost podpořit, nyní máte jedinečnou příležitost. Bioobchod.cz totiž plánuje další rozvoj značek jako je Veganline, přírodní pekárna Zrnko, dalé také vývoj eshopu www.bioobchod.cz, kamennýh prodejen společnosti (dnes je jich již 12 po celé České republice), a nově i  oblasti ubytování - Penzion Novina (www.penzionnovina.cz).

Staňte se i vy součástí dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti, která chce dělat svět lepší a etičtějí - pro lidi, zvířata i životní prostředí. Více info najdete zde:

http://www.bioobchod.cz/investujte-eticky

Vegan.cz