Čistě veganská dovolená v přírodě Pokud si chcete užít čistě veganskou dovolenou v přírodě na krásném místě pod Ještědem, přijeďte k nám do penzionu a seminářového domu, kde vám budeme servírovat jen čistě veganské pokrmy!

Veletrh BIOSTYL - ECOWORLD: oslava zdravého životního stylu První listopadový víkend, 3. – 5. listopadu, bude Výstaviště v Praze - Holešovicích zasvěceno všem milovníkům zdravého životního stylu. Proběhne zde totiž veletrh BIOSTYL – ECOWORLD.

20.4. Veganství letem světem - úvodní přednáška Tomáše Sedláčka Zveme vás na bezplatnou přednášku ekologa, cestovatele, bývalého brontosaura a vegana Tomáše Sedláčka. Tématem přednášky bude veganství a bude sloužit jako úvod k dalším konkrétněji zaměřeným přednáškám o veganství.

3 dny, které prospějí vašemu zdraví - Festival Evolution 2017 O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během tří dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 150 účinkujících.

Etické investice Pokud se chcete sami zapojit do rozvoje podnikání s etickým přesahem - odpovědností ke zvířatům a životnímu prostředí - máte nyní výbornou příležitost.

Veggie Planet - 1. veganský veletrh v Praze Poslední víkend v říjnu - 29. a 30.10. se v Praze bude konat Veggie Planet, 1. veletrh věnovaný rostlinné stravě.

Víkend s výrobou přírodní vegan kosmetiky Záleží vám na tom, jestli používáte etickou kosmetiku netestovanou na zvířatech? A víte, že taková kosmetika může být navíc úplně přírodní a ekologická a také moc příjemná a voňavá? :) Pokud ano, tak vás zveme na víkendový kurz výroby přírodní kosmetiky Judity Klimentové z Kosmetikahrou.cz.

Novinka - vouchery na první český vegan penzion První český penzion s čistě rostlinnou stravou, Vitalpenzion Novina, nabízí od dnešního dne speciální dárkové vouchery.

Veganství očima klasické lékaře MUDr. Luňáčka Pokud vás zajímá, jak se na veganství a vegetariánství dívá praktický lékař MUDr. Zbyněk Luňáček, zveme vás na víkend plný přednášek na téma veganství a zdraví.

On-line procházka po penzionu Novina - prvním vegan penzionu v Česku Máme pro vás exkluzivní novinku z filmových pláten. V hlavních rolích: 1. vegan Penzion v Čechách, panenská příroda a zdravé veganské jídlo.

Stránky: 1 2 3 4