Zlepšete funkci svého imunitního systému díky šťávě z noni

Zlepšete funkci svého imunitního systému díky šťávě z noniOdpradávna je noni oblíbenou léčivkou a hodně zkoumanou plodinou. Vědci v noni objevují nové chemické látky, které se nenacházejí v žádné jiné rostlině na Zemi, a do nichž se vkládají naděje na léčbu nejrůznějších nemocí.

 

Noni poskytuje preventivní ochranu před onemocněními a účinnou pomoc pokud již nemoc propukla. Přináší mnoho užitku samo o sobě, a zároveň posiluje účinnost další léčby. Působí synergicky spolu s ostatními doplňky výživy nebo léčivými prostředky.

Noni posiluje imunitní systém tím, že reguluje funkci všech buněk, včetně regenerace těch poškozených. Je výborným adaptogenem, který pomáhá nemocným buňkám obnovit jejich zdraví. Výrazně zpomaluje růst rakovinového nádoru, a to díky látkám, které ničí předrakovinné a rakovinové buňky.

Noni obsahuje mnoho druhů vitaminů, stopových prvků, enzymů, aminokyseliny, alkaloidy – zásadité přírodní produkty rostlinného původu, fytosteroly, rostlinné oleje a antioxidanty. Noni působí též jako antihistaminikum při různých alergických reakcích. Dále stojí za zmínku i jeho přínos při vysokém krevním tlaku, menstruačních křečích, zánětech kloubů, žaludečních vředech, cévních potížích a dalších zdravotních problémech.

Je velmi účinné proti stafylokoku, bakterii úplavice. Pokud se podíváme na kvasinky a plíseň, které způsobují spolu se svými toxiny zvýšení kyselých hodnot v buňkách a následně jejich onemocnění, noni pomáhá při vyrovnávání pH hodnoty buněk a vytvoření zásaditého prostředí.  To umožňuje propojit jejich vnitřní systémy a zlepšit metabolismus vitamínů, minerálních látek a proteinů. Stabilizuje emoční onemocnění – deprese, úzkosti, a závislosti, dochází také k posílení slinivky, řídícího orgánu trávicí soustavy.

Noni je vhodné při fyzické a psychické zátěži, pro těhotné a kojící matky, pro děti od tří let a jeho užívání je možné se všemi léky i ostatními doplňky výživy.


Noni džus je nejlepší vychutnat si v kombinaci s dalšími druhy čerstvých šťáv. Zkuste k noni džusu čerstvou šťávu z řepy, mrkve, pomeranče a meruňky :)