Jarní salátek s opečenými smrži a chlebovými krutónky Právě pro toto období, kdy po mírných deštích vyrážejí na vápencových půdách a často na čerstvé dřevní štěpce lahodné jarní smrže, se hodí následující lehký recept.

Veganské vánoční menu Rolničky, rolničky kdopak vám dal hlas? Kašpárek maličký nebo vegan v nás...? Ano, máte pravdu, pokud si říkáte, že slova v písničce jsou trochu popletená, ale článek je o vánočním veganském menu, takže se nám sem vlastně docela hodí.

Tipy na pohádkové výlety v okolí prvního českého vegan penzionu Nebe za okny zmodralo a vzduch začal vonět po čerstvé trávě. Slunce se silněji opřelo do okenních tabulí - láká ven, zatímco vy sedíte za psacím stolem v  kanceláři. Můžete otevřít okno, abyste trochu té svěžesti dostali dovnitř, ale není to ono. Nestačí to, a tak vás možná, stejně jako ostatní, co netrpělivě očekávali příchod jara, začaly lákat vaše toulavé boty, jež byly celou zimu schované na dně skříně. Tak si je nazujte a vydejte se prozkoumat krásy, které na vás čekají v jednom tichém malebném údolí jizerského předhůří.

Program Veggie Vánoc 2016 V neděli 11.12. se koná v Praze v Galerii Mánes již tradiční největší česká veggie předvánoční akce, Veggie Vánoce. Zde se můžete podívat, co vás na ní čeká.

Kurz výroby vánočního cukrawí S cukrem umí vařit každý. Bez cukru, to je umění. Zveme vás na úžasný předvánoční kurz výroby raw cukroví, kde se dozvíte, jak během Vánoc (ale i během celého roku) můžete mlsat zdravě. V malebném prostředí vesničky Kryštofovo Údolí, v útulném penzionu Novina, si ukážeme, jak nahradit klasické přeslazené a těžké vánoční cukroví vyrobené z bílé mouky, másla a cukru dobrotami z chutných a zdravých přírodních surovin.

První BEAUTY trh, který nabídne jen skutečně přírodní, veganskou a ekologickou kosmetiku V České republice a především v Praze je stále více trhů a veletrhů na téma designu, módy, zdravého životního stylu či cestování. Přehled o netoxické péči o pleť a tělo však českému zákazníkovi chybí, i když se o to některé platformy snaží již několik let a média začala tuto problematiku více vnímat. Rozhodli jsme se situaci změnit a uspořádat první GREEN BEAUTY MARKET.

Program Veggie Náplavky After Summer Přinášíme vám program největší české vegan akce, Veggie Náplavky, tentokrát s podtitulem After Summer, která proběhne v neděli na vltavském nábřeží v Praze.

Další pokračování Veggie Náplavky, největší české vegan akce, se již blíží Za měsíc, v neděli 28.8., se koná v Praze další pokračování Veggie Náplavky, akce na které se scházejí tisíce milovníků výborné čistě roslinné stravy.

Objevte krásy Kryštofova údolí a odpočiňte si ve veganském Penzionu Novina V hlubokém údolí Údolského potoka, v samotném srdci Libereckého kraje, ve vesnici Kryštofovo údolí a její částí Novina, na vás čeká místo, kde můžete odhodit všechny starosti běžného života a obklopeni přírodou zažít jedinečné chvíle.

Nabídka letní brigády s veganským vařením Zajímavá pracovní nabídka pro všechny, které baví veganské vaření a mají rádi přírodu.

Stránky: 1 2 3 4