Nejnovější články

Snažím se o život naplněný radostí, říká youtuberka Katka, která se stará o hosty na veganském penzionu O tom, jak přejít z blogu o veganství k natáčení videí, o práci na prvním českém veganském penzionu a o motivaci k veganskému životnímu stylu, jsme si povídali s Kateřinou Matoušovou. Tu můžete znát z jejího YouTube kanálu, popřípadě dříve blogu Sojová Kačenka. Nebo osobně z návštěvy prvního českého veganského penzionu, Vitalpenzionu Novina v Kryštofově údolí.

Celý článek >>

Veganské vánoční menu Rolničky, rolničky kdopak vám dal hlas? Kašpárek maličký nebo vegan v nás...? Ano, máte pravdu, pokud si říkáte, že slova v písničce jsou trochu popletená, ale článek je o vánočním veganském menu, takže se nám sem vlastně docela hodí.

Celý článek >>

Tipy na pohádkové výlety v okolí prvního českého vegan penzionu Nebe za okny zmodralo a vzduch začal vonět po čerstvé trávě. Slunce se silněji opřelo do okenních tabulí - láká ven, zatímco vy sedíte za psacím stolem v  kanceláři. Můžete otevřít okno, abyste trochu té svěžesti dostali dovnitř, ale není to ono. Nestačí to, a tak vás možná, stejně jako ostatní, co netrpělivě očekávali příchod jara, začaly lákat vaše toulavé boty, jež byly celou zimu schované na dně skříně. Tak si je nazujte a vydejte se prozkoumat krásy, které na vás čekají v jednom tichém malebném údolí jizerského předhůří.

Celý článek >>

Na skok do světa vegan youtuberky Ester Starling Osobitý humor, originální návody, recepty, i vhledy z různých oblastí, výlety šatníku, kočičí ráj, veganské okénko, uvolněnou domáckou atmosféru, spoustu smíchu, barev, hezkých věcí a také inspiraci najdete na youtube channelu veganské bloggerky Ester Starling. Nejen o veganství, ale také o youtuberství, módě i duchovním rozvoji a knihách bude tento náš rozhovor s Ester.

Celý článek >>