Nejnovější články

Kokosový olej - král mezi přírodními oleji Díky celé řadě pozitivních vlastností je kokosový olej opravdovou ,,super potravinou“ :) Použít se dá ve spoustě chutných receptů v kuchyni, tak i pro kosmetické účely.

Celý článek >>

Moderní žena se vrací k přírodě Podpořme značky na našem trhu, kterým není lhostejná etika, životní prostředí a principy trvalé udržitelnosti. Takové firmy vyšlapávají cestu modernímu přirozenému obchodu, kterému leží na srdci potřeby celé planety.

Celý článek >>

Zdravý životní styl v hlavní roli - Festival Evolution Ve dnech 18. – 20. března 2016 na Holešovickém výstavišti najdete inspiraci i rady (nejen) pro výživu – začíná tradiční Festival Evolution. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Velká část nabídky vystavovatelů i programové části se bude týkat právě výživy – představí se to nejlepší z certifikovaných biopotravin, přírodních produktů, kvalitních regionálních potravin nebo produktů pro různé výživové styly, jako jsou vegetariánství, veganství, živá strava, atd.

Celý článek >>

BRNĚNSKÝ VEGANFEST SE JIŽ STÁVÁ TRADICÍ V Brně se ve dnech 5.–20. března bude konat již 5. ročník VeganFestu, festivalu zaměřeného na propagaci veganského životního stylu, který je plný zajímavých workshopů, přednášek, promítání, koncertů a zdravého jídla. Festival je největší svého druhu v České republice a na Slovensku, má velkou návštěvnost a slaví úspěch.

Celý článek >>