Nejnovější články

Další pokračování Veggie Náplavky, největší české vegan akce, se již blíží Za měsíc, v neděli 28.8., se koná v Praze další pokračování Veggie Náplavky, akce na které se scházejí tisíce milovníků výborné čistě roslinné stravy.

Celý článek >>

Pražské ulice oživí Veggie Parade 18. června pražské ulice ožijí pochodem Veggie Parade, jehož účelem je upozornit veřejnost na (ne)etickou stránku chovu zvířat. Sejdou se zde vegani, vegetariáni, vitariáni a další, kterým není jedno, v jakých podmínkách žijí a umírají zvířata, která jsou chována jen proto, aby se stala živočišnými produkty na pultech obchodů.

Celý článek >>

Objevte krásy Kryštofova údolí a odpočiňte si ve veganském Penzionu Novina V hlubokém údolí Údolského potoka, v samotném srdci Libereckého kraje, ve vesnici Kryštofovo údolí a její částí Novina, na vás čeká místo, kde můžete odhodit všechny starosti běžného života a obklopeni přírodou zažít jedinečné chvíle.

Celý článek >>

Nápoj z mladého ječmene Smaragdově zelený nápoj dobývá celý svět svými léčivými účinky. Pojďme se spolu podívat na to, čím je ječmen tak vyjímečný.

Celý článek >>