Nejnovější články

Zaječická hořká pro důkladnou očistu Trávící soustava je základem našeho zdraví. Ve střevech sídlí imunita, játra detoxikují, žlučník napomáhá trávení. Pojďme se podívat, jak můžeme přírodními cestami tyto orgány pročistit a posílit.

Celý článek >>

Další pokračování Veggie Náplavky, největší české vegan akce, se již blíží Za měsíc, v neděli 28.8., se koná v Praze další pokračování Veggie Náplavky, akce na které se scházejí tisíce milovníků výborné čistě roslinné stravy.

Celý článek >>

Pražské ulice oživí Veggie Parade 18. června pražské ulice ožijí pochodem Veggie Parade, jehož účelem je upozornit veřejnost na (ne)etickou stránku chovu zvířat. Sejdou se zde vegani, vegetariáni, vitariáni a další, kterým není jedno, v jakých podmínkách žijí a umírají zvířata, která jsou chována jen proto, aby se stala živočišnými produkty na pultech obchodů.

Celý článek >>

Objevte krásy Kryštofova údolí a odpočiňte si ve veganském Penzionu Novina V hlubokém údolí Údolského potoka, v samotném srdci Libereckého kraje, ve vesnici Kryštofovo údolí a její částí Novina, na vás čeká místo, kde můžete odhodit všechny starosti běžného života a obklopeni přírodou zažít jedinečné chvíle.

Celý článek >>